KONST / Litografier / Grafiskt blad 15385247
nr 1538 5247
Johan Oijens
(f. 1969), Sverige
Grafiskt blad, Gator på Södermalm. Signerad, numrerad ET 3/6, daterad -05. Inköpt på Konstfack. Bildmått: 62x34,5 cm, yttermått inklusive ram: 83x53 cm
Johan Oijens, svensk konstnär född 1969.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:16:04
1/5 12:45:28